Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

گزارش: سرورهای بازی Call of Duty: Modern Warfare در ایران از دسترس خارج شدند

2 29

مجموعه‌ی Call of Duty و آخرین نسخه‌ی آن یعنی بازی Call of Duty: Modern Warfare در سراسر جهان از طرفداران بسیاری برخوردار بوده و کشور عزیز ما نیز از آن‌ها مستثنی نیست. اما متاسفانه امروز گزارش‌هایی از جانب هم‌وطنان ما در فضای مجازی منتشر شده است که به از دسترس خارج شدن بخش چندنفره‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare، در ایران اشاره دارد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

به تازگی گزارش‌هایی از منابع مختلف و از جانب کاربران ایرانی در وب‌سایت‌های Reddit و Neogaf منتشر شده است که به قطعی‌های مکرر و از دسترس خارج شدن بخش چندنفره‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare اشاره دارد. متاسفانه به نظر می‌رسد که این مشکل تنها برای کاربران ایرانی صدق می‌کند و استودیوی اینفینیتی وارد (Infinity Ward)، خالق این بازی، به دلایلی بخش چندنفره‌ی آن را از روز گذشته، از دسترس بازی‌بازان ایرانی خارج کرده است.

البته تعدادی از منابع اظهار دارند که شما می‌توانید با تغییر IP، به بخش چندنفره‌ی بازی Call of Duty: Modern Warfare دسترسی پیدا کنید. اما در کنار این موضوع، تعدادی از گزارش‌ها نیز به از دسترس خارج شدن دیگر نسخه‌های مجموعه‌ی Call of Duty نیز اشاره می‌کنند. همچنین در برخی از گزارش‌ها، قطعی سرورهای مجموعه‌ی Destiny نیز  یاد شده است.

همچنان استودیوی اینفینیتی وارد و منابع معتبر در سکوت خبری می‌برند و هنوز هیچ‌گونه‌ی بیانیه‌ی رسمی در این خصوص، از جانب آن‌ها منتشر نشده است. به هر حال ممکن است که این موضوع تنها یک اشتباه فنی باشد و بایستی تا انتشار بیانیه‌ی رسمی از سوی استودیوی اینفینیتی وارد صبر کنیم.

اما از این موضوعات که بگزریم، آیا شما نیز به بخش چندنفره‌ی این بازی دسترسی ندارید؟ نظرات خود را با گیموران به اشتراک گذارید.

2 نظرات
 1. Dragon 313 says

  سلام خدمت آقای آهاز،مکرر نظراتی دیدم که به این موضوع اشاره میکردند که برای این عنوان پول زیادی پرداخت کرده بودند.و حالا این قضیه پیش آمده باعث تاسف است.

  ۱
  1. مهرداد آهاز
   مهرداد آهاز says

   سلام. بله متاسفانه فقط باعث ضرر گیمرا میشه. امیدوارم هر چه زودتر این شکل واسه همه رفع شه.

یک پاسخ دهید