Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

جدول فروش هفتگی بریتانیا | کاپیتان پرایس، افتتاح کننده‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی

2 22

سرانجام اولین جدول فروش هفتگی بریتانیا در سال ۲۰۲۰ میلادی منتشر شده و هم‌چنان بازی Call of Duty: Modern Warfare به پادشاهی خود در این منطقه ادامه می‌دهد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

همان‌طور که مطلع هستید، فروش نسخه‌های فیزیکی بازی‌ها در سال گذشته به شدت افت کرد. اما با این وجود، بازی Call of Duty: Modern Warfare هم‌چنان به فروش شگفت‌انگیز خود ادامه در خرده‌فروشی‌های بریتانیا و حتی کشورهای دیگر ادامه می‌دهد. این آمار تا تاریخ شنبه، ۱۴ دی‌ماه ۱۳۹۸ (۴ ژانویه‌ی ۲۰۲۰ میلادی) محاسبه شده و به همین دلیل، عناوین آشنایی را بار دیگر در ۱۰ بازی پرفروش این هفته نیز مشاهده می‌کنیم.

بازی‌های Star Wars Jedi: Fallen Order و FIFA 20 نیز به مانند هفته‌ی گذشته، رتبه‌های دوم و سوم جدول را به خود اختصاص داده‌اند. اما این بار جایگاه آن‌ها نسبت به هفته‌ی گذشته عوض شده است. با این تفاسیر، به سرعت از آن‌ها می‌گذریم و به نکات قابل توجه جدول می‌پردازیم.

بازی محبوب Borderlands 3 نیز مجددا توانسته است با وجود کاهش قیمت، به ۱۰ بازی پرفروش این هفته‌ی بریتانیا بازگردد. لازم به ذکر است که استودیوی گیرباکس (Gearbox)، توسعه‌دهنده‌ی بازی Borderlands، تخفیفات خوبی را در جشن کرسیمس بر این عنوان اعمال کرد و اکنون نیز در پی آن و با شرایطی مشابه، بازی Dr. Kawashima’s Brain Training نیز توانسته است رتبه‌ی پانزدم جدول را به خود اختصاص دهد. تنها این دو بازی از عناوین جدید این جدول محسوب می‌شوند و بقیه‌ی رتبه‌ها با اندکی تغییرات، مشابه هفته‌ی گذشته هستند. اما بر اساس توضیحات وب‌سایت GamesIndustry، فروش بازی Dr. Kawashima’s Brain Training در حدود ۱۵ برابر بیشتر از Devilish Brain Training شده است که در سال ۲۰۱۲ میلادی، برروی کنسول دستی Nintendo 3DS منتشر شد.

بازی‌های شرکت نینتندو (Nintendo) هم‌چنان به فروش مناسب خود در بریتانیا ادامه می‌دهند و بازی‌های Luigi’s Mansion 3، Mario Kart 8: Delux و Mario and Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020 رتبه‌های بالای جدول را به خود اختصاص داده‌اند. اکنون با ورود بازی Dr. Kawashima’s Brain Training نیز به جمع آن‌ها، وضعیت شرکت نینتندو باز هم بهتر از گذشته شده است.

اما بازی Red Dead Redempton 2 نیز مجددا توانسته است راه خود را به ۱۰ بازی پرفروش این هفته‌ی بریتانیا باز کرده و در رتبه‌ی نهم جدول جای گیرد. دیگر هم‌خون آن یعنی بازی Grand Theft Auto V نیز هم‌چنان به قدرت‌نمایی خود در بریتانیا ادامه می‌دهد.

شما می‌توانید فهرست منتشر شده را در قسمت پایین مشاهده کنید:

نام بازیرتبه‌ی این هفتهرتبه‌ی هفته‌ی گذشته
Call of Duty: Modern Warfare۱۱
Star Wars Jedi: Fallen Order۲۳
FIFA 20۳۲
Mario Kart 8 Deluxe۴۱
Luigi’s Mansion 3۵۵
Grand Theft Auto V۶۶
Borderlands 3۷۷
Just Dance 2020۸۸
Red Dead Redemption 2۹۱۲
Mario and Sonic at the Olympic Games Tokyo 2020۱۰۱۳

علاقه‌مندان می‌توانند جدول هفته‌ی گذشته و فهرست پرفروش‌ترین بازی‌های ۱۰ سال اخیر بریتانیا را از نشانی‌های قرار گرفته، مشاهده نمایند.

منبع: Gamingbolt

2 نظرات
 1. Dragon 313 says

  بسیار عالی.شنیدم مدرن سروراش تو ایران بسته شده.البته باید منتظر گزارشات باشیم تا بفهمیم.متشکر از آقای آهاز.

  ۱
  1. مهرداد آهاز
   مهرداد آهاز says

   ممنون دوست خوبم، آره سرورا رو بستن متاسفانه.

یک پاسخ دهید