Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تصاویر جدیدی از کیت توسعه‌دهندگان پلی‌استیشن ۵ فاش شد

0 3

اگر شما هنوز به تصاویر گذشته‌ی کیت توسعه‌دهندگان پلی‌استیشن ۵ شک دارید، اکنون تصاویر جدیدی نیز از آن منتشر شده است که می‌تواند به تمام حرف و حدیث‌ها در این زمینه خاتمه دهد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

به تارگی شخصی ناشناس، پیامی را در فضای مجازی منتشر کرده است که کیت توسعه‌دهندگان پلی‌استیشن ۵ را با کنترلر دوال‌شاک ۴ به نمایش می‌گذارد. طبق توضیحات وی، این شخص یک نظافتچی بوده و در هنگام نظافت خانه‌ی یکی از توسعه‌دهندگان، موفق شده است که تصاویری از کیت یاد شده را در فضای مجازی فاش کند و اکنون نیز آن‌ها راه خود را به وب‌سایت ResetEra باز کرده‌اند.

شما می‌توانید تصاویر منتشر شده را در قسمت پاین مشاهده کنید:

کیت پلی‌استیشن 5

کیت پلی‌استیشن 5

کیت پلی‌استیشن 5

کیت پلی‌استیشن 5

همان‌طور که در تصاویر فوق مشاهده می‌کنید، آن‌ها با تصاویر فاش شده در گذشته کاملا مطابقت دارند و ظاهر منحصر به فرد کیت توسعه‌دهندگان پلی‌استیشن ۵ را به نمایش می‌گذارند. کنترلر این کیت نیز به نظر می‌رسد که به شدت شبیه به دوال‌شاک ۴ بوده و متن‌هایی آبی در جلوی آن حک شده است که اطلاعاتی را از وضعیت اتصال به اینترنت ارائه می‌کند.

لازم به ذکر است که کنسول پلی‌استیشن ۵ در سال جاری عرضه خواهد شد و احتمالا به شدت با ظاهر کیت توسعه‌دهندگان آن متفاوت باشد. این کیت تنها دستگاهی است که توسعه‌دهندگان با آن می‌توانند بازی‌های خود را ساخته و هرگز نماینده‌ی محصول نهایی نیست. به تازگی شایعاتی نیز مبنی بر سازگاری کنترلر دوال‌شاک ۴ با کنسول پلی‌استیشن منتشر شده است که شبهات کنترلر موجود در این تصاویر با آن، احتمال صحت این موضوع را افزایش میدهد

منبع: Pushsquare

یک پاسخ دهید