Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

کارگردان هنری God of War مشغول بازسازی شخصیت‌های Star Fox است

0 1

همان‌طور که مطلع هستید، رافائل گرستی (Rafael Grasseti)، کارگردان هنری بازی God of War، شخصیت‌های مشهوری از صنعت بازی‌های ویدئویی را بازسازی و آن‌ها را به مدل‌هایی واقع‌گرایانه تبدیل کرده است. اکنون وی مشغول بازسازی شخصیت‌های مجموعه‌ی Star Fox است. در ادامه با گیموران همراه باشید.

رافائل گرستی کار بازسازی این شخصیت‌ها را از مجموعه‌ی Super Smash Bros شروع کرد و سپس این اقدام را تا شخصیت‌های مجموعه‌های Battletoads و Cuphead نیز بسط داد. اکنون وی به مناسبت آغاز سال ۲۰۲۰ میلادی، شخصیت‌های مجموعه‌ی Star Fox را نیز بازسازی خواهد کرد. ظاهرا این مجموعه زندگی رافائل را تغییر داده و وی خاطرات شیرینی را از زمان تجربه کردن بازی Star Fox 64 برروی کنسول نینتندو ۶۴ دارد. طبق توضیحات گرستی، با وجود تعداد پالیگان کم این بازی در آن زمان، باز هم وی مسحور این بازی شد. اولین شخصیتی که وی آن را بازسازی کرده است، رهبر تیم استار فاکس (Star Fox) یعنی فاکس مک‌کلاود (Fox McCloud) است.

شما می‌توانید تصاویر منتشر شده را در قسمت پایین مشاهده کنید:

رافائل پس از انتشار این تصاویر، توضیحاتی را درباره‌ی تجزیه و تحلیل مو و بافت بدن فاکس مک‌کلاود، در صفحه‌ی شخصی خود ارائه کرد و نظر طرفداران را برای بازسازی شخصیت بعدی تیم استار فاکس جویا شد.

همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، چهار شخصیت دیگر نیز باقی مانده است که رافائل در نظر دارد تا آن‌ها را نیز بازسازی کند. شما دوست دارید شخصیت بعدی چه کسی باشد؟ نظرات خود را با وب‌سایت گیموران به اشتراک گذارید.

منبع: Nintendolife

یک پاسخ دهید