Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

نام بازی Death Stranding در ابتدا Dead Stranding بود

0 2

همان‌طور که مطلع هستید، به تازگی بازی مورد انتظار Death Stranding منتشر شد و اکنون با ورود به سال ۲۰۲۰ میلادی، خالق این بازی یعنی هیدئو کوجیما (Hideo Kojima) نیز پیام‌هایی را در صفحه‌ی شخصی خود ارسال کرده است تا مجددا آن را به بازی‌بازان و طرفداران یادآوری کند. اما در این میان، وی تصویری را به اشتراک گذاشته است که به نام اولیه‌ی این بازی اشاره دارد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

لازم به ذکر است که این تصویر پیش از متن داستان آن خلق شده و جالب است بدانید که نام این بازی در ابتدا با اندکی تغییر، به شدت مشابه نام نهایی آن است. همچنین در زمانی که این تصویر خلق شد، هیچ‌گونه متنی برای بازی فلان نگارش نشده بود. وی در خصوص این تصویر اظهار داشت:

من طرحی مفهومی از بازی Death Stranding را در آیفون خود یافتم که توسط یوجی شینکاوا (Yoji Shinkawa) خلق شده و در آن زمان هیچ‌گونه متنی برای این بازی تهیه نشده بود. در نتیجه من به صورت لفظی مبارزان فضایی را برای وی شرح داده و نام آن را Dead Stranding نهادیم.

بازی Death Stranding

بازی Death Stranding در حال حاضر برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. همچنین این بازی در تابستان ۲۰۲۰ میلادی نیز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از نشانی قرار گرفته، مطالعه و یا دنبال نمایند.

منبع: Dualshockers

یک پاسخ دهید