Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

طراح هیولاهای Silent Hill برروی بازی جدیدی کار می‌کند

2 15

حتما نام مجموعه‌ی Silent Hill به گوش شما خورده است؛ سری محبوبی که با انتشار اولین نسخه از آن در سال ۱۹۹۹، استاندارهای جدیدی را برای سبک وحشت تعریف کرد. قطعا طراحی هیولاهای این بازی نیز یکی از عوامل اصلی این موفقیت است. اکنون طراح این هیولاها در حال کار برروی بازی جدیدی است که در ادامه به مرور آن می‌پردازیم؛ پس با گیموران همراه باشید.

ماساهیرو ایتو (Masahiro Ito)، طراح هیولاهای مجموعه‌ی Silent Hill، با ارسال پیامی در صفحه‌ی شخصی خود اظهار داشت که در حال کار برروی بازی جدیدی است. وی در این خصوص بیان کرد:

من به عنوان عضوی اصلی در حال کار برروی بازی جدیدی هستم. امیدوارم این عنوان نیز لغو نشود.

وی سال ۲۰۲۰ میلادی را نیز با کمی تاخیر به طرفداران تبریک گفت و پس از گذشت ۳۰ دقیقه از این ماجرا، تصویری مفهومی از بازی لغو شده‌ای را به اشتراک گذاشت که از قرار معلوم، توسط شرکت سونی (Sony) در حال توسعه بود و در سبک علمی تخیلی و ترسناک قرار داشت.

طراح Silent Hill
تصویر مفهومی پروژه‌ی لغو شده‌ی ماساهیرو ایتو

وی در گذشته نیز تصویری مفهومی را در مارچ سال ۲۰۱۷ میلادی، در صفحه‌ی شخصی خود به اشتراک گذاشت که اکنون این تصویر حذف شده است. اما این تصویر از فوریه‌ی سال ۲۰۱۲ میلادی نیز برروی پس‌زمینه‌ی وب‌سایت وی قرار داشت. ایتو در سال ۲۰۱۸ تایید کرد که این تصویر مربوط به عنوانی بود که در فاصله‌ی سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۰ میلادی، در دست توسعه قرار داشت و پس از آن لغو شد. هنوز مشخص نیست که آیا این تصویر در بازی جدید وی استفاده خواهد شد و خیر.

لازم به ذکر است که ایتو پیش از منصوب شدن به عنوان کارگردان هنری بازی‌های Silent Hill 2 و ۳،  طراح هیولا و پس‌زمینه‌ی Silent Hill بود. همچنین وی به عنوان طراح هیولاها در سال ۲۰۱۶، در توسعه‌ی بازی NightCry نقش داشت و طراح موجودات بازی Metal Gear Survive نیز بوده است.

منبع: Gematsu

2 نظرات
 1. Dragon 313 says

  سلام خدمت آقای آهاز،این مجموعه توانایی بسیار عالی داره.خیلی ها منتظر نسخه جدید این مجموعه هستند.امان از کونامی.

  ۱
  1. مهرداد آهاز
   مهرداد آهاز says

   سلام دوست من. باهات موافقم؛ واقعا بدجوری جای خالیش حس میشه.

یک پاسخ دهید