Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

توضیحات جدید کوری بارلوگ درباره‌ی ملاقات کریتوس و فی در بازی God of War

3 25

بیشتر از ۱ سال و نیم است که از انتشار بازی تحسین شده‌ی God of War گذشته و هم‌چنان رازهای جدیدی از این بازی کشف می‌شود. اکنون کوری بارلوگ (Cory Barlog)، کارگردان بازی God of War، توضیحاتی را درباره‌ی ملاقات کریتوس (Kratos) و فی (Faye) ارائه کرده است که در ادامه به مرور آن‌ها خواهیم پرداخت؛ پس با گیموران همراه باشید.

بازی‌بازان در حال حاضر متوجه‌ رابطه‌ی عمیق کریتوس و فی در بازی God of War هستند و در این میان می‌دانند که رازهای بسیاری نیز در ارتباط با آن نهفته است. اکنون کوری بارلوگ طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Playstation Access توضیحاتی را درباره‌ی شخصیت فی ارائه کرده و اظهار داشت که در میان شخصیت‌های این بازی، وی با فی احساس همبستگی بیشتری دارد. بارلوگ توضیح می‌دهد که توانایی‌های فی به شدت برروی دنیای بازی تاثیر گذاشته است ولی در عین حال، وی شخصیتی تراژیک نیز محسوب می‌شود. بارلوگ در این خصوص توضیح داد:

فی شخصیتی است که من با وی احساس نزدیکی بیشتری می‌کنم. شما بایستی درک کنید که وی بسیار قدرتمندتر از دیگر شخصیت‌های بازی بوده و در واقع بسیاری از وقایع دنیای این بازی را کنترل می‌کرد. با این تفاسیر، من نمی‌دانم که ما چگونه و در چه زمانی این موضوع را برای طرفداران روایت خواهیم کرد ولی من به شدت خواهان روایت داستان ملاقات کرتوس و فی هستم.

با توضیحاتی که بارلوگ ارائه کرده است، ما می‌توانیم انتظار این داستان را در نسخه‌ی بعدی God of War داشته باشیم و به نظر می‌رسد که وی و استودیوی سانتا مونیکا (Santa Monica) خواهان ارائه‌ی داستان‌های بیشتری از اساطیر نورس، در نسخه‌های آینده‌ی مجموعه‌ی God of War هستند. لازم به اشاره است که این مصاحبه در حدود ۱ ساعت به طول انجامید و بارلوگ توضیحات بسیاری را درباره‌ی فرایند موشن کپچر و آماده‌سازی‌های داستان این بازی ارائه نمود که در نهایت منجر به خلق یکی از بهترین عناوین نسل هشتم شده است.

بازی God of War در حال حاضر برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد.

منبع: PSU

3 نظرات
 1. Dragon 313 says

  خیلی متشکر از آقای آهاز این نسخه واقعا عالی بود.و بنده از تمام لحظات آن لذت بردم.

  ۱
  1. مهرداد آهاز
   مهرداد آهاز says

   با اینکه طرفدار سرسخت نسخه های کلاسیکم، ولی واقعا اینم تو دلک جا گرفت و نمیتونم واسه GOW 5 صبر کنم. ممنون که مطالعه کردی.

   ۱
 2. حسن عمو says

  وقتی تو این بازی چند ضرب میزدم باورم نمیشد با یه دسته دارم همه ی اون حرکات رو میزنم.عالی بود. دلم تنگ شد براش. برای بازیهایی که مثل این بازی تجربه های بی نظیری برامون خلق کرده بود.

  ۱

یک پاسخ دهید