Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

موسس استودیوی ریسپاون به شعبه‌ی لس آنجلس دایس پیوست

0 1

به تازگی گزارش‌هایی منتشر شده است که حاکی از پیوستن وینس زامپلا (Vince Zampella)، موسس استودیوی ریسپاون (Respawn)، به استودیوی دایس (Dice) است. در ادامه با گیموران همراه باشید.

به نظر می‌رسد که تغییراتی در دایس، یکی از استودیوهای بزرگ شرکت «الکترونیک آرتس» (Electronic Arts)، در حال رخداد است. برای سال‌های متمادی این استودیو خالق نسخه‌های مختلف مجموعه‌های محبوب Battlefield و Star Wars Battlefront بوده و در حالی که تصور نمی‌کنیم که این موضوع تغییری کند، ولی مدیریت این استودیو دستخوش تغییراتی خواهد شد.

بر اساس گزارشی که از سوی وب‌سایت LA Times منتشر شده است، موسس استودیوی ریسپاون یعنی وینس زامپلا به عنوان رئیس شعبه‌ی لس آنجلس استودیوی دایس منصوب خواهد شد. همچنین وی برنامه‌های بزرگی برای این شعبه داشته و احتمالا نام آن را نیز تغییر خواهد داد. در هر صورت، این استودیو بسیار متفاوت از شرکت ریسپاون و استودیوی اصلی دایس که در شهر «استاکهلم» (Stockholm) کشور «سوئد» (Sweden) قرار دارد، خواهد بود. وینس زامپلا در خصوص پیوستن خود به این استودیو نیز اشارات سربسته‌ای را ارائه کرده و در این خصوص اظهار داشت:

احتمالا ما در نام تجاری این استودیو تجدید نظر کرده و در نظر داریم تا ظاهر جدیدی از این استودیو را به عموم نشان دهیم. ما خواهان این هستیم که بازی‌بازان بیان کنند شما مقصدی را دارید که بایستی به سمت آن حرکت کرده و محتوای جدیدی را خلق کنید. من عقیده دارم که شعبه‌ی لس آنجلس دایس به نقطه‌ای رسیده است که نقش پشتیبان استودیوی اصلی دایس را ایفا می‌کند. به نظر من تجدید نظر در نام تجاری امری مهم بوده و می‌توانید به مردم نشان دهد که می‌توانند به ما ملحق و به کار مشغول شوند. همچنین به وسیله آن به طرفداران اعلام کنیم که ما خواستار به سرانجام رساندن اقدامات شگفت‌انگیزی هستیم.

ابن موضوعات در حال حاضر تنها در حد صحبت بوده و ما بایستی منتظر مانده و مشاهده کنیم که اقدامات زامپلا چه تاثیری را بر این استودیو، عناوین آن‌ها و بازی‌بازن خواهد گذاشت. در هر صورت این استودیو با وجود سیاست‌های قدیمی، موفقیت خوبی را در سال‌های اخیر کسب کرده‌ است.

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید