Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

فهرست سودآورترین بازی‌های دیجیتالی سال ۲۰۱۹ میلادی منتشر شد

0 8

سرانجام با فرا رسیدن جشن کریسمس، پرونده‌ی سال ۲۰۱۹ میلادی بسته شد و اکنون زمان آن فرا رسیده است که نگاهی را بر سودآورترین بازی‌های دیجیتالی سال ۲۰۱۹ میلادی داشته باشیم. در ادامه با گیموران همراه باشید.

بازی Fortnite توانسته است با اقتدار در رتبه‌ی نخست بازی‌های رایگان قرار گرفته و FIFA 19 نیز رتبه‌ی نخست  عناوین غیر رایگان را از آن خود کرده است. این در واقع دومین سال پیاپی بوده که بازی Fortnite چنین موفقیتی را به دست می‌آورد و در سال جاری، سودی بالغ بر ۱.۸ میلیون دلار را برای شرکت اپیک گیمز (Epic Games) به ارمغان آورده است. همچنین بازی FIFA 19 توانسته است سودی بالغ بر ۷۸۶ دلار را در حیطه‌ی بازی‌های غیر رایگان به دست آورد.

اما بازی‌های قابل پیش‌بینی دیگری نیز در این فهرست وجود دارند که League of Legends، Candy Crush Saga و Grand Theft Auto V از جمله‌ی آن‌ها محسوب می‌شوند. اما در کنار این عناوین، بازی‌های محبوب Borderlands 3 و Call of Duty: Modern Warfare که در سال جاری منتشر شدند نیز به ترتیب رتبه‌های نهم و دوم بازی‌های غیر رایگان را به دست آورده‌اند.

شما می‌توانید فهرست منتشر شده را به تفکیک دو بخش بازی‌های رایگان و غیر رایگان، در قسمت پایین مشاهده کنید:

  • بازی‌های رایگان:
رتبهنام بازی
۱Fortnite
۲Dungeon Fighter Online
۳Honour of Kings
۴League of Legends
۵Candy Crush Saga
۶Pokemon Go
۷Crossfire
۸Fate/Grand Order
۹Game for Peace
۱۰Last Shelter: Survival
  • بازی‌های غیر رایگان:
رتبهنام بازی
۱FIFA 19
۲Call of Duty: Modern Warfare
۳Grand Theft Auto V
۴FIFA 20
۵Call of Duty: Black Ops 4
۶NBA 2K19
۷The Division 2
۸Rainbow Six Siege
۹Borderlands 3
۱۰The Sims 4

شما می‌توانید جدیدترین جدول فروش هفتگی بریتانیا را از این نشانی مشاهده کنید. همچنین، علاقه‌مندان می‌توانند فهرست پرفروش‌ترین بازی‌های ده سال اخیر بریتانیا را نیز از نشانی قرار گرفته، مشاهده نمایند.
نظر شما درباره‌ی این فهرست چیست؟ آیا بازی‌های مورد علاقه‌ی شما در آن حضور دارند؟ نظرات خود را با وب‌سایت گیموران به اشتراک گذارید.

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید