Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

دیزی رایدلی خواهان پیوستن به مجموعه‌ی Star Trek است

0 2

اکنون که فیلم Star Wars: The Rise of Skywalker در پرده‌ی سینماهای  جهان اکران و تکلیف از روی دوش بازیگران آن برداشته شده است، دو تن از آن‌ها خواهان پیوستن به مجموعه‌ی Star Trek هستند. در ادامه با گیموران همراه باشید.

دیزی رایدلی (Daisy Ridely)، اسکار آیزاک (Oscar Isaac) و جان بویگا (John Boyega) طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت Yahoo، نظرات کاملا متفاوتی را نسبت به پیوستن به تیم بازیگران مجموعه‌ی Star Trek ارائه دادند؛ رایدلی و آیزاک به شدت علاقه دارند که به این مجموعه پیوسته و این در حالی است که جان بویگا هیچ‌گونه میلی نسبت به ایفای نقش در فیلم علمی تخیلی دیگری را ندارد. رایدلی در این خصوص اظهار داشت:

من به کار احتیاج داشته و خواهان ایفای نقش در مجموعه‌ی Star Trek هستم.

جان بویگا نیز در ادامه توضیح داد:

آن‌ها خیلی در نسخه‌ی قبلی فیلم Star Trek صحبت می‌کردند. آن مانند فیلم Law and Order بود ولی در سبک فضایی.

در کنار شوخی‌های این دو بازیگر، رایدلی اشاره کرد که بویگا در واقع حضوری را در سریال Law and Order UK داشت. همچنین رایدلی توضیح داد که وی هرگز فرصت حضور در چنین سریال‌هایی را نداشته و دوست دارد که شانس خود را با دنیای Star Trek امتحان کند.

در کنار این دو بازیگر، از اسکار آیزاک نیز درباره‌ی حضور در مجموعه‌ی یاد شده سوال شد و وی توضیح داد که او در اصطلاح به مانند جی‌جی آبرامز (J.J Abrams)، خوره‌ی عناوین فضایی بوده و علاقه‌مند به حضور در آن است.

با این تفاسیر، رایدلی و دیگر بازیگران آماده‌ی حضور در فیلم‌های دیگری نیز هستند و زمان سرنوشت موقعیت شغلی آن‌ها را مشخص خواهد کرد.

منبع: Comicbook

یک پاسخ دهید