Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

شایعه: بازی Assassin’s Creed Ragnarok مجددا توسط آگهی شغلی فاش شد

0 7

گزارش‌هایی در گذشته منتشر شده است که به ساخت بازی Assassin’s Creed Ragnarok توسط شرکت یوبی‌سافت (Ubisoft) اشاره داشته و همچنین از میان‌ نسلی بودن آن حکایت می‌کند. اکنون آگهی شغلی جدیدی نیز منتشر شده که به این شایعات قوت بخشیده است. در ادامه با گیموران همراه باشید.

این آگهی شغلی که در وب‌سایت Gamestop قرار داشته و توسط کاربران در وب‌سایت Reddit منتشر شد، به نسخه‌ی Assassin’s Creed Ragnarok Mjolnir Edition و یکی از پلتفرم‌های مقصد آن یعنی اکس‌باکس وان اشاره دارد. همان‌طور که مطلع هستید، میولنیر (Mjolnit) نام چکش افسانه‌ای ثور (Thor) در اساطیر اسکاندیناوی است که در فیلم‌های شرکت مارول (Marvel) نیز آن را مشاهده کرده‌ایم.

بازی Assassin's Creed Ragnarok

اما لازم به اشاره است که تصویر منتشر شده نیز ممکن است ساختگی باشد و هم‌چنان این موضوع در حد شایعه باقی می‌ماند. اما با ورود به نسل جدید کنسول‌ها و رونمایی از آن‌ها در سال جاری، احتمالا شاهد رونمایی رسمی از بازی بازی Assassin’s Creed Ragnarok نیز باشیم.

اما از این موضوعات که بگزریم، نظر شما درباره‌ی این گزارش چیست؟ آیا نسخه‌ی جدیدی از مجموعه‌ی Assassin’s Creed با نام Assassin’s Creed Ragnarok و با درونمایه‌ی اساطیر نورس، در درست توسعه قرار دارد؟ نظرات خود را با وب‌سایت گیموران به اشتراک گذارید.

منبع: Pushsquare

یک پاسخ دهید