Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

کوله پشتی گیمینگ VR GO زوتک معرفی شد

0 11

شرکت زوتک یکی از برندهای مطرح تولیدکننده محصولات سخت افزاری کامپیوتری و گیمینگ، به تازگی در جریان CES 2020 به معرفی کوله پشتی گیمینگ VR GO پرداخت. با گیموران همراه باشید.

برند زوتک هرسال در CES به معرفی نسل جدیدی از محصولات گیمینگ خود می‌پردازد و حال نوبت به یک مدل جدید با سخت افزار بروزرسانی شده رسید. این کوله پشتی گیمینگ دارای گرافیک نسل جدید GeForce RTX انویدیا بوده تا افراد در کنار هدست واقعیت مجازی، شاهد عملکرد گرافیکی بی نظیر باشند.

به گفته زوتک VR GO 3.0 در حال حاضر با گرافیک GeForce RTX 2070 انویدیا، پردازنده نامشخص Core i7 اینتل که انتظار داشتیم با چیپ Core i9-9980HK اینتل همراه شود، حافظه رم ۱۶ گیگابایتی DDR4 و حافظه ذخیره سازی از نوع m.2 PCIe SSD اشاره کرد.

زوتک و معرفی کوله پشتی گیمینگ حرفه ای

در زمینه طراحی ظاهری VR GO 3.0 تفاوت خاصی با مدل پیشین خود یعنی VR GO 2 نداشته و به نوعی شبیه هستند. البته زوتک سعی کرده کاهش سایزی را به کار گیرد تا کاربران تجربه کاربری بهتری داشته باشند. این کوله پشتی گیمینگ دارای باتری قابل تعویض بوده که کمک می‌کند شاهد افزایش طول عمر باتری در جریان استفاده باشیم.

زوتک اعلام کرده VR GO 3.0 در قالب یک سیستم دسکتاپی قابل استفاده است و مشخصات بزرگی برای آن در نظر گرفته شد. تاریخ عرضه و قیمت VR GO 3.0 مشخص نشد و پیش بینی می‌شود در سال جاری با قیمتی بیش از ۲۳۰۰ دلار به فروش برسد.

از آنجایی که مشخصات کلیدی بزرگ برای این کوله پشتی VR در نظر گرفته شده، بنابراین باید شاهد یک مدلی باشیم که توانایی بزرگی در پردازش گرافیکی دارد. احتمالا در CES 2020 زوتک محصولات بیشتری معرفی خواهد کرد و VR GO 3.0 یکی دیگر از آنهاست.

سابقه درخشان زوتک نشان داده که می‌تواند عملکرد بزرگی داشته باشد و یک برند شناخته شده است.

منبع

یک پاسخ دهید