Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

حجم دموی بازی Final Fantasy 7 Remake و اطلاعات جدیدی از آن لو رفت.

0 9

شرکت اسکوئر اینکس (Square Enix)، خالق بازی Final Fantasy 7 Remake، سال ۲۰۲۰ میلادی را با مشکلاتی مانند لو رفتن دموی این بازی آغاز کرد. اکنون حجم این دمو نیز مشخص شده است که در ادامه به مرور آن می‌پردازیم؛ پس با گیموران همراه باشید.

بر اساس گزارشی که از سوی کانال لیستراسازا (Lystrasaza)، فاش کننده‌ی دموی بازی Final Fantasy 7 Remake، منتشر شد، این دمو دارای حجمی معادل ۲۲.۵ گیگابایت بوده و مدت زمان اتمام آن در حدود ۱ ساعت است. همچنین این دمو شما را به اولین ماموریت آن فرا می‌خواند و آن را کاملا می‌توانید به اتمام رسانید.

اما هم‌چنان شرکت اسکوئر اینکس در سکوت خبری به سر می‌برد و تنها کازوشگه نوجیما (Kazushige Nojima)، نویسنده‌ی این بازی، با ارسال پیامی اظهار داشت:

فاش شدن خیلی چیزها پس از تلاش بسیار به منظور آماده‌سازی آن‌ها دردناک است.

همچنین بر اساس توضیحات شخصی با نام کاربری رکس‌اکس‌پی‌اس۳ (roXxPS3)، کدهایی در این دمو وجود دارد که به انتشار این بازی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی اشاره دارد. همچنین این بازی برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی از کیفیت تصویر بالاتری برخوردار خواهد بود و کیفیت تصویر این بازی برروی کنسول پایه‌ی پلی‌استیشن ۴، ۱۰۸۰P اعلام شده است.

بازی Final Fantasy 7 Remake قرار است در تاریخ ۳ مارچ ۲۰۲۰ میلادی برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شود. شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از وب‌سایت خبری گیموران مطالعه و یا دنبال نمایید. نظرات خود را با ما به اشتراک گذارید.

منبع: PSU

یک پاسخ دهید