Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تخفیفات جدیدی به فروشگاه پلی‌استیشن اضافه شد

0 2

همان‌طور که مطلع هستید، به تازگی از بازی‌های رایگان سرویس پلی‌استیشن پلاس برای ماه ژانویه رونمایی شده است. اکنون تخفیفاتی نیز به این سرویس و فروشگاه پلی‌استیشن اضافه شده است که در ادامه به مرور آن‌ها می‌پردازیم؛ پس با گیموران همراه باشید.

اگر شما در جشن کریسمس سال جاری کنسول پلی‌استیشن ۴ را تهیه کرده باشید، اکنون زمان آن فرا رسیده است که اشتراک خود را برای یک سال تمدید کنید زیرا این اشتراک در حال حاضر دارای ۲۵ درصد تخفیف است. این پیشنهاد تا تاریخ دوشنبه، ۲۳ دی‌ماه ۱۳۹۸ (۱۳ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) ادامه داشته و بدین معنی است که شما از هم‌اکنون تنها ۱۰روز فرصت دارید تا آن را با تخفیف یاد شده تمدید کنید.

لازم به ذکر است که اکنون شما می‌توانید بازی‌های محبوبی مانند Days Gone و Persona 5 را به ترتیب با قیمت‌های ۲۴.۹۹ دلار و ۱۴.۹۹ دلار در این تخفیفات تهیه کنید. همچنین بازی The Witcher 3: Wild Hunt، با تمام محتویات اضافه که به تازگی به دلیل پخش سریال آن بر سر زبان‌ها افتاده است نیز به این تخفیفات اضافه شده و با قیمت شگفت‌انگیز ۱۲.۹۹ دلار قابل تهیه است.

تخفیفات فروشگاه پلی‌استیشن تا تاریخ جمعه، ۲۷دی‌ماه ۱۳۹۸ (۱۷ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) ادامه دارد. شما می‌توانید بازی‌های رایگان پلی‌استیشن پلاس را برای ماه ژانویه از این نشانی مشاهده کنید.

منبع: Pushsquare

یک پاسخ دهید