Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بازی Stalker 2 توسط موتور بازی‌سازی Unreal Engine توسعه می‌یابد

0 5

قطعا بازی Stalker 2 یکی از عناوین به شدت مورد انتظار سال‌های آینده بوده و اکنون از موتور توسعه‌ی آن نیز رسما رونمایی شده است. در ادامه با گیموران همراه باشید.

بازی Stalker 2 فراز و نشیب‌های بسیاری را در این چند ساله به خود دیده است؛ عنوانی که در سال ۲۰۱۰ معرفی و سپس در سال ۲۰۱۲ لغو شد.

اکنون استودیوی جی‌اس‌سی گیم ورلد (GSC Game World)، توسعه‌دهنده‌ی این بازی، با ارسال پیامی در صفحه‌ی رسمی این عنوان اعلام نمود که آن‌ها همواره «در پی جستجوی بهترین فناوری»، به منظور توسعه‌ی این بازی بودند. اکنون آن‌ها موتور بازی‌سازی این عنوان را رسما آنریل انجین (Unreal Engine) اعلام کرده‌اند.

موتور بازی‌سازی آنریل انجین نه تنها جلوه‌های گرافیکی شگفت‌انگیزی را خلق می‌کند، بلکه توانایی ارائه‌ی گیم‌پلی مناسبی را نیز دارا است. اما اظهار نظر درباره‌ی این بازی به شدت زود بوده چراکه هم‌چنان پلتفرم‌های مقصد آن نامشخص است. اما از آن‌جایی که این بازی توسط موتور بازی‌سازی Unreal Engine توسعه یافته است، احتمالا انحصاری فروشگاه اپیک گیمز باشد. اما توسعه‌دهندگان آن پیش‌بینی چنین بازخوردهایی را از سوی بازی‌بازان داشتند و اعلام کردند که رونمایی از موتور توسعه‌ی این بازی هیچ‌گونه ارتباطی را با پلتفرم و فروشگاه‌های مقصد آن ندارد.

شما می‌توانید پیام منتشر شده را در قسمت پایین مشاهده کنید:

بازی Stalker 2 از موتور بازی‌سازی آنریل انجین بهره می‌برد

لازم به ذکر است که آن‌ها در «ماه‌های آینده» اطلاعات جدیدی را از این بازی نیز منتشر خواهند کرد.

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید