Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

رونمایی دل از نسل جدید لپ تاپ XPS 13

0 2

سری لپ تاپ‌های XPS دل از مدل‌های میان رده اما باکیفیت بالا شرکت موردبحث هستند که به تازگی پیش از نمایشگاه CES 2020، مدل جدید XPS 13 معرفی شد. با گیموران همراه باشید.

نسل جدید لپ تاپ XPS 13 اگرچه دارای نمایشگر ۱۳.۴ اینچی است، اما دل از شاسی ۱۱ اینچی بهره گرفته و این موضوع نشان از آن دارد که ایکس پی اس ۱۳ دارای ضخامت کمتر، وزن پایین و کیفیت بالایی برخوردار است.

گذشته از آن صفحه نمایش به حاشیه کمی رسیده و تنها ۹۱ درصد پنل نمایشگر را صفحه نمایش پوشانده است. این نمایشگر در مقایسه با مدل پیشین حاشیه کمی دارد. گفتنیست که نسل جدید XPS 13 دارای صفحه کلید بزرگ‌تر و با ارگونومی بیشتریست، همچنین تاچ پد نیز ۱۷ درصد نسبت به قبل افزایش ابعاد داشته است.

نسل جدید XPS 13 دل زیباتر از همیشه

در بخش فنی باید به پردازنده نسل دهمی اینتل، حافظه رم ۳۲ گیگابایتی و گرافیک Intel Iris  اینتل پرداخت. دل در نظر دارد این مدل را با دو نمایشگر ۱۳.۴ اینچی ۴K یا FHD که از استاندارد دالبی ویژن و HDR پشتیبانی می‌کند، عرضه دارد.

مدل جدید XPS 13 از ۷ ژانویه در بازارهای ایالات متحده ، کانادا ، سوئد ، انگلیس ، آلمان و فرانسه عرضه شده و از فوریه نیز راهی دیگر بازارهای جهان می‌شود.

منبع

یک پاسخ دهید