Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

فهرست اچیومنت‌ها برای کاربران سرویس گوگل استیدیا در دسترس قرار گرفت

0 0

در حدود یک ماه از زمان انتشار رسمی سرویس گوگل استیدیا گذشته و اکنون طبق وعده‌ی شرکت گوگل (Google)، فهرست اچیومنت‌ها نیز برای آن در دسترس قرار گرفته است. با گیموران همراه باشید

شرکت گوگل با ارسال پیامی در صفحه‌ی رسمی این شرکت، آزاد شدن فهرست اچیومنت‌ها را اعلام کرد و در این خصوص اظهار داشت:

فهرست اچیومنت‌ها نیز برای سرویس ابری گوگل استیدیا در دسترس قرار گرفته و اکنون شما زمانی که از طریق رایانه و یا تلویزیون خود به بازی‌ کردن مشغول می‌شوید، اطلاعیه‌ی آن را مشاهده خواهید کرد. همچنین شما می‌توانید فهرست کامل خود را در مرورگر پلتفرم خود مشاهده کنید که شامل تمام اچیومنت‌هایی می‌شود که در گذشته نیز کسب کرده‌اید.

اگر شما سرویس گوگل استیدیا را در زمان عرضه تهیه کرده و تاکنون به تجربه‌ی بازی‌ها توسط آن مشغول بوده‌اید، شرکت گوگل نیز تاکنون تمام اچیومنت‌های کسب شده توسط شما را ردیابی کرده است. در نتیجه جای نگرانی نبوده و شما یک قدم از دیگر بازی‌بازان جلوتر هستید.

همچنین بر اساس گزارشی از جانب کاربران در وب‌سایت TechRadar، این فهرست هم‌اکنون نسخه‌ی اولیه‌ی آن بوده و تنها در مرورگرهای کروم (Chrome) و کروم براوزر (Chrome Browser) قابل مشاهده است. در نتیجه کاربران گوشی‌های هوشمند بایستی به منظور دسترسی به این فهرست، اندکی صبر کنند.

منبع: Eurogamer

یک پاسخ دهید