Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

حجم بازی Resident Evil 3 Remake برروی کنسول اکس‌باکس وان مشخص شد

0 18

همان‌طور که مطلع هستید، به تازگی از بازی Resident Evil 3 Remake در جدیدترین قسمت State of Play رسما رونمایی شد. اکنون حجم این بازی برروی کنسول اکس‌باکس وان مشخص شده است که در ادامه به مرور آن می‌پردازیم؛ پس با گیموران همراه باشید.

در سال‌های اخیر، مجموعه‌ی خاطره‌انگیز Resident Evil مجددا با قدرت بازگشته و طرفداران نیز به شدت انتظار دارند که بازی Resident Evil 3 Remake، این موفقیت را به خوبی ادامه دهد. خوشبختانه نیازی نیست که انتظار زیادی را برای پاسخ به این موضوع کشیده و این بازی در حدود ۴ ماه دیگر برروی پلتفرم‌های مختلفی عرضه خواهد شد.

شرکت کپکام (Capcom) از قبل اعلام کرده است که فرایند توسعه‌ی این بازی رو به اتمام بوده و اکنون اطلاعاتی از این عنوان منتشر شده است که مهر تاییدی بر این موضوع محسوب شده و برای شما می‌توانید جالب توجه باشد؛ حجم این بازی در فروشگاه مایکروسافت، مقدار ۴۳.۰۱ گیگابایت اعلام شده است. همچنین بر اساس اطلاعاتی که در این فروشگاه قرار گرفته است، بخش چندنفره‌ی این بازی یعنی Project Resistance نیز به صورت جداگانه قابل دانلود خواهد بود. همچنین مشخص شد که Project Resistance، به نوعی بخش چندنفره‌ی آن محسوب می‌شود. 

با این تفاسیر، بخش داستانی این بازی حجمی معادل ۲۱.۳ گیگابایت را خواهد داشت که به شدت مشابه با بازی Resident Evil 2 Remake خواهد بود که در سال گذشته منتشر شد. همچنین بخش چندنفره‌ی Project Resistance نیز دارای حجمی معادل ۲۰.۴۷ گیگابایت خواهد بود و ما می‌توانیم انتظار چنین حجمی را برای نسخه‌های پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی آن نیز داشته باشیم

بازی Resident Evil 3 Remake قرار است در تاریخ (۳ آپریل ۲۰۲۰ میلادی) برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان و پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر شود. علاقه‌مندان می‌توانند اخبار و اطلاعات مرتبط با این بازی را از وب‌سایت خبری گیموران مطالعه و یا دنبال نمیانید.

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید