Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بازی‌های رایگان سرویس گلد اکس‌باکس وان نیز برای ماه ژانویه مشخص شدند

0 0

در پی انتشار بازی‌های رایگان سرویس پلی‌استیشن پلاس، عناوین سرویس گلد اکس‌باکس وان نیز مشخص شدند که بازی Telltale’s Batman، از مهم‌ترین آن‌ها به شمار می‌رود. در ادامه با گیموران همراه باشید.

بازی‌بازان می‌توانند به زودی هر پنج قسمت بازی Telltale’s Batman که توسط استودیوی تل‌تیل گیمز (Telltale Games) توسعه یافته است را در ماه ژانویه، و از طریق سرویس گلد اکس‌باکس وان به صورت رایگان تجربه کنند. همچنین تاریخ این مهم شنبه، ۱۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۸ (۱۶ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی) اعلام شده است. این بازی که داستان شخصیت بروس وین (Bruce Wayne) را پیش می‌برد، از همان شیوه‌ی روایت عناوین آشنای استودیوی تل‌تیل گیمز بهره برده و شما می‌توانید هر پنج قسمت آن را به صورت یک‌باره و در تاریخ یاد شده تجربه کنید.

اما در کنار این بازی، عنوان مخفی‌کاری Styx: Shards of Darkness نیز در سرویس گلد اکس‌باکس وان قرار گرفته است که بازی‌بازان می‌توانند آن را در تاریخ شنبه، ۱۲ بهمن‌ماه ۱۳۹۸ (۱ ژانویه ۲۰۲۰ میلادی)، به صورت رایگان تجربه کنند. بازی‌های Tekken 6 و Lego Star Wars 2: The Original Trilogy نیز از دیگر عناوین این سرویس محسوب می‌شوند که آن‌ها را می‌توانید به ترتیب در تاریخ‌های چهارشنبه ۱۱ دی‌ماه (۱ ژانویه) و شنبه ۱۲ بهمن‌ماه (۱۶ ژانویه)، به صورت رایگان تجربه کنید.

منبع: Eurogamer

یک پاسخ دهید