Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

گزارش: استودیوی پلاتینیوم گیمز به زودی بازی جدیدی را معرفی خواهد کرد

0 3

همان‌طور که مطلع هستید، استودیوی پلاتینیوم گیمز (Platinum Games) همواره بسیار فعال بوده و بازی‌های بسیاری را در سال‌های اخیر منتشر نموده که تحسین منتقدین و بازی‌بازان را برانگیخته است. اما به نظر می‌رسد که هم‌چنان آن‌ها به این راه ادامه خواهند داد و عنوان جدیدی را به زودی معرفی خواهند کرد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

به تازگی کنیچی ساتو (Kenichi Sato)، رئیس استودیوی پلاتینیوم گیمز، طی مصاحبه‌ای با وب‌سایت خبری VGC اظهار داشته است که به زودی این استودیو خبرهای بزرگی را در اوایل سال جاری منتشر خواهد کرد. همچنین وی اشاره داشته است این اخبار «آغازگر مرحله‌ی جدیدی» برای این استودیو بوده و آن‌ها به با «تمام سرعت» در سال جاری پیش خواهند رفت.

ما در حال حاضر اطلاع داریم که این استودیو در حال توسعه‌ی بازی‌های Babylon’s Fall و Bayonetta 3 است که به تازگی ویدئوی جدیدی از گیم‌پلی Babylon’s Fall را در مراسم The Game Awards 2019 نیز مشاهده کردیم. اما متاسفانه هنوز تاریخ انتشار هر دوی این پروژه‌ها مشخص نشده و اکنون نیز پروژه‌ی جدیدی به آن‌ها اضافه شده است که طبق توضیحات مدیران این استودیو، این عنوان قرار است که متفاوت‌ترین اثر آن‌ها باشد.

اما از این موضوعات که بگزریم، نظر شما درباره‌ی این گزارش چیست؟ آیا آن‌ها بازی جدیدی را در هفته و یا ماه‌های آینده منتشر خواهند کرد؟ آیا این بازی به بهترین و متفاوت‌ترین پروژه‌ی آن‌ها تبدیل خواهد شد؟ نظرات خود را با وب‌سایت خبری گیموران به اشتراک گذارید. همچنین شما می‌توانید اخبار و اطلاعات مرتبط با این استودیو و بازی‌های آینده‌ی آن‌ها را از نشانی قرار گرفته دنبال نمایید.

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید