Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

از بازی‌های رایگان سرویس پلی‌استیشن پلاس برای ماه ژانویه رونمایی شد

0 1

درست است که تخفیفات جشن کرسیمس را پشت سر گذاشتیم ولی سرانجام به زمان رونمایی از بازی‌های رایگان سرویس پلی‌استیشن پلاس، برای ماه ژانویه رسیده‌ایم که در ادامه به مرور آن‌ها می‌پردازیم. پس با گیموران همراه باشید.

به زودی دو بازی محبوب Uncharted: The Nathan Drake Collection و Goat Simulator از تاریخ سه‌شنبه، ۱۷ دی‌ماه ۱۳۹۸ (۷ ژانویه) تا دوشنبه، ۱۴ بهمن‌ماه ۱۳۹۸ (۳ فوریه‌ی سال ۲۰۲۰ میلادی) برای مشترکین پلی‌استیشن پلاس، به صورت رایگان در دسترس قرار خواهد گرفت.

به طور حتم بازی Uncharted: The Nathan Drake Collection عنوانی ارزشمند است زیرا هر سه بازی Uncharted: Drake’s Fortune، Uncharted 2: Among Thieves و Uncharted 3: Drake’s Deception را در یک مجموعه ارائه داده و توسط استودیوی محبوب بلوپوینت گیمز (Bluepoint Games) توسعه یافته است. همچنین تجربه کردن این مجموعه نیز یکی از بهترین روش‌های مممکنه برای آشنایی با چند نسخه از بهترین عناوین صنعت بازی‌های ویدئویی است.

بازی Goat Simulator نیز عنوانی متفاوت بوده و بازی‌بازان را در نقش یک بزغاله، راهی ماجراجویی‌های طنزی در دنیایی می‌کند که دارای فیزیکی عجیب است. شما می‌توانید در این بازی، زبان بزغاله را به خودروها چسبانده، برروی ترامپولین‌ها پریده و پمپ‌ بنزین‌ها را منفجر کنید. قطعا این بازی می‌تواند لحظات لذتبخش و خنده‌داری را برای شما رقم زند.

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید