Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

شرکت نینتندو از پردانلودترین بازی‌های خود در سال ۲۰۱۹ میلادی رسما رونمایی کرد

0 2

اکنون شرکت نینتندو (Nintendo) نیز در پی انتشار فهرست برترین‌های سال ۲۰۱۹ میلادی توسط شرکت ولو (Valve)، فهرستی از پردانلودترین بازی‌های خود منتشر کرده است که بازی Fortnite با اقتدار توانسته رتبه‌ی نخست آن را به خود اختصاص دهد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

همان‌طور که مطلع هستید، شرکت نینتندو سال شگفت‌انگیزی را پشت سر گذاشت و بازی‌های ریز و درشت بسیاری در قالب‌های عناوین انحصاری و ثرد پارتی برای آن منتشر شد. اکنون شرکت نینتندو. هم‌زمان با بسته شدن پرونده‌ی سال ۲۰۱۹ میلادی، فهرستی از پردانلودترین بازی‌های خود منتشر کرده است که طبق انتظارات، قالب‌های یاد شده را به خوبی در بر می‌گیرد. اما بازی Fortnite با توجه به محبوب بودن و رایگان بودن خود، توانسته در این میان با اقتدار رتبه‌ی نخست را از آن خود کند. اما فهرست منتشر شده دارای غافل‌گیری‌های دیگری نیز است.

لازم به ذکر است که ۵ رتبه‌ی برتر این فهرست، بازی‌های بزرگ شرکت نینتندو و عناوین مستقل به شدت موفقی را شامل می‌شوند. بدون توضیح اضافه‌ای، شما را به تماشای این فهرست دعوت می‌کنیم:

 1. Fortnite
 2. Super Smash Bros. Ultimate
 3. Minecraft
 4. Cuphead
 5. Untitled Goose Game
 6. Pokemon Sword
 7. Fire Emblem: Three Houses
 8. NBA 2K19
 9. New Super Mario Bros. U Deluxe
 10. Dragon Ball Fightez
 11. Pokemon Shield
 12. Super Mario Maker 2
 13. Overcooked! 2
 14. Hollow Knight
 15. The Legend of Zelda: Link’s Awakening
 16. Liugi’s Mansion 3
 17. Cadence of Hyrule
 18. Super Mario Party
 19. Final Fantasy VII
 20. Dragon Ball Xenoverse
 21. Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order
 22. Undertale
 23. Crypt of the NecroDancer
 24. Warframe
 25. Mortal Kombat 11

همان‌طور که در فهرست بالا مشاهده می‌کنید، بیشتر بازی‌های فرست پارتی شرکت نینتندو در آن حضور دارند که مهر تاییدی بر موفقیت بزرگ آن‌ها در سال ۲۰۱۹ میلادی است. بازی محبوب Super Smash Bros. Ultimate توانسته به راحتی در رتبه‌های بالای این فهرست جای گیرد و بازی Pokemon Sword and Shield نیز در ۲ رتبه‌ی این فهرست مشاهده می‌شود. البته نسخه‌ی Sword عملکرد مناسب‌تری را نسبت به Shield از خود نشان داده است. بازی‌های موفقی مانند The Leend of Zelda: Link’s Awakening و Luigi’s Mansion 3 نیز در رتبه‌های میانی فهرست جای گرفته و همچنین بازی Marvel Ultimate Alliance 3: The Black Order نیز که تنها برروی کنسول نینتندو سوییچ منتشر شده است، در انتهای جدول مشاهده می‌شود.

همچنین این موضوع بسیار جالب توجه است که بازی‌های مستقل بسیاری توانسته‌اند راه خود را در این فهرست باز کنند؛ بازی‌های Cuphead و Undertale که بار دیگر توسط انتشار نسخه‌های نینتندو سوییچ خود بر سر زبان‌ها افتاده‌اند، در رتبه‌های بالای جدول مشاهده می‌شوند. اما بازی Untitled Goose Game توانسته با اقتدار یکی از عناوین انحصاری شرکت نینتندو یعنی Pokemon Sword and Shield را شکست داده و رتبه‌ی پنجم فهرست را به خود اختصاص دهد.

علاقه‌مندان می‌توانند فهرست برترین‌های شرکت ولو در سال ۲۰۱۹ میلادی را از نشانی قرار گرفته، مشاهده نمایند.

منبع: Comicbook

یک پاسخ دهید