Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

سرانجام بخش داستانی Chernobyl: Chapter One برای بازی Left 4 Dead 2 منتشر شد

0 1

سرانجام پس از مدت‌ها انتظار، بخش داستانی Chernobyl: Chapter One برای بازی Left 4 Dead 2 رسما منتشر شد که در ادامه به تماشای تریلر زمان عرضه‌ی آن خواهیم پرداخت.

بازی Left 4 Dead 2 پس از گذشت بیش از یک دهه از زمان انتشار خود برروی پلتفرم‌های مختلف، هم‌چنان جامعه‌ی مجازی فعالی را دارا بوده و سرورهای آن دارای بیش از ۱۵ هزار بازی‌باز است. همچنین مادسازها نیز هم‌چنان در حال ساختن بخش‌های داستانی جدیدی برای آن هستند.

در همین راستا، اکنون توسعه‌دهندگان ماد Chernobyl: Chapter One که در حدود ۹ سال است در دست توسعه قرار دارد، نتیجه‌ی تلاش و آماده‌سازی‌های خود را منتشر کرده‌اند. اکنون این بخش داستانی را می‌توانید پس از مداومت بسیار توسعه‌دهندگان آن، از بخش استیم ورکشاپ (Steam Workshop) خریداری کنید.

بازی‌بازان به منظور تجربه کردن بخش داستانی Chernobyl: Chapter، بایستی بازی Left 4 Dead 2 و هر ۷ محتوای اضافی آن را دارا باشند. بخش Versus این ماد نیز تا به‌روزرسانی بعدی آن در دسترس نخواهد بود و هم‌اکنون ۵ نقشه‌ی بخش Co-op، یک خودروی جدید سری رسکیو (Rescue)، مدل، بافت‌ و موسیقی‌های جدیدی نیز در این ماد گنجانده شده‌ است. توسعه‌دهندگان آن، تعداد ۹ سرور مختلف را در کشورهای مختلف جهان راه‌اندازی کرده‌اند تا بازی‌بازان با خیال راحت به تجربه‌ی آن بپردازند.

بخش Chernobyl: Chapter داستان ۴ بازمانده را در حین سفری به سیبری (Siberia) روایت می‌کند. شایعاتی منتشر شده است که زامبی‌ها نمی‌توانند در سرمای زیاد زنده بمانند و به همین دلیل، این ۴ بازمانده راهی منطقه‌ی سیبری شده‌اند. متاسفانه در نهایت مشخصی می‌شود که این موضوع حقیقت نداشته و بخش داستانی درست از جایی آغاز می‌شود که بالگرد آن‌ها در منطقه‌ی چرنوبیل (Chernobyl) سقوط می‌کند.

بازی‌بازان به منظور اکتشاف در منطقه‌ی ری‌اکتور پاور پلنت ۴ (Reactor Power Plant 4) که در نیروگاه هسته‌ای چرنوبیل واقع شده است، به مناطقی در شهرهای متروکه‌ی پریپیات (Pripyat) و ژوپیتر فکتوری (Jupiter Factory) دسترسی پیدا خواهند کرد که در حومه‌ی این شهر واقع شده‌اند. جزئیات بسیاری مانند پارک‌های تفریحی بزرگی که دارای چرخ و فلک‌های زنگ‌زده هستند، استخرهای شنای خالی، تونل‌های مملو از آب در زیرزمین شهرها، در این بخش داستانی گنجانده شده‌اند.

شما می‌توانید تریلر زمان عرضه‌ی این بخش داستانی را در قسمت پایین تماشا و یا دریافت کنید:

بازی Left 4 Dead 2 عنوانی اول شخص بر پایه‌ی همکاری بوده و داستان آن در جریان آخرالزمان زامبی‌ها جریان دارد. شما در این بازی، تعداد چهار شخصیت را همراهی کرده و با دسته‌ی بزرگ زامبی‌ها توسط سلاح‌های مختلف، اره‌برقی و پیوستن به دیگر بازی‌بازان مواجه خواهید شد. این بازی در حال حاضر برروی کنسول اکس‌باکس ۳۶۰ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع: Gamerant

یک پاسخ دهید