Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

بازی Hello Neighbor هم‌اکنون در فروشگاه اپیک گیمز رایگان است

0 2

شما در حال حاضر می‌توانید بازی ترسناک Hello Neighbor را به صورت رایگان در فروشگاه اپیک گیمز تجربه کنید. در ادامه با گیموران همراه باشید.

با ادامه یافتن تخفیفات فروشگاه اپیک گیمز، بازی Hello Neighbor که توسط استودیوی داینمیک پیکسلز (Dynamic Pixels) توسعه یافته، هم‌اکنون به صورت رایگان در این فروشگاه قابل تهیه است. این بازی که در سال ۲۰۱۷ میلادی منتشر شد، بازی‌بازان را وادار به فرار از دست همسایه‌ی وحشتناک بازی می‌کند.

شاید این بازی، عنوانی معمولی برای شما به نظر برسد ولی مکانیزم‌های جذابی نیز در آن به کار رفته است؛ این بازی از هوش مصنوعی پیشرفته‌ای بهره می‌برد که همواره از تجربه‌ی رویارویی‌های قبلی خود می‌آموزد. در نتیجه شما همواره باید حواستان کاملا به تله‌ها و حملات همسایه‌ی این بازی باشد

اگرچه که این بازی بازخوردهای ضد و نقیضی را از جانب منتقدین و در زمان عرضه دریافت کرد، ولی پس از آن به‌روزرسانی‌های بسیاری برای این عنوان منتشر شد که تجربه‌ی آن را هم‌اکنون لذتبخش می‌کند. لازم به ذکر است که بازی رایگان بعدی فروشگاه اپیک گیمز، عنوان تحسین‌ شده‌ی Yooka-Laylee خواهد بود.

بازی Hello Neighbor در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع: Gamingbot

یک پاسخ دهید