Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

آمار فروش دیجیتالی بازی Death Stranding در کشور ژاپن مشخص شد

0 1

سرانجام آمار فروش بازی Death Stranding در کشور ژاپن مشخص شد که در ادامه به مرور آن خواهیم پرداخت. پس با گیموران همراه باشید.

همان‌طور که مطلع هستید، بازی Death Stranding بازخوردهای متفاوتی را از جانب منتقدین و بازی‌بازان دریافت کرده است. اما علی‌رغم این موضوع، این بازی فروش بسیار مناسبی را از زمان انتشار به خود اختصاص داده و به دومین عنوان برتر سونی در سال ۲۰۱۹ میلادی و از لحاظ فروش تبدیل شده است. در حالی که این بازی فروشی بالغ بر ۱۸۵.۹۰۹ نسخه را در خرده‌فروشی‌های کشور ژاپن (Japan) داشت، از لحاظ فروش دیجیتالی نیز موفق عمل کرد.

بر اساس گزارشی که از مجله‌ی ژاپنی Famitsu منتشر شده است، بازی Death Stranding تعداد ۱۰۹.۳۷۵ نسخه را تا تاریخ (۲۴ نوامبر ۲۰۱۹ میلادی)، در فروشگاه پلی‌استیشن به فروش رسانده است. همچنین این مقدار فروش حدودا یک سوم فروش کلی بازی در کشور ژاپن است. معمولا بازی‌بازان در کشور ژاپن، عناوین مختلف را به صورت فیزیکی تهیه می‌کنند و دست‌یابی به چنین موفقیت بزرگی برای بازی Death Stranding، به شدت جالب توجه محسوب می‌شود.

با این وجود که این بازی عملکرد مناسبی را از خود بر جای گذاشته است ولی در کشور ژاپن، تنها نصف بازی Pokemon Sword and Shield فروخته است. لازم به ذکر است که تاکنون بازی‌های Pokemon Sword and Shield، Luigi’s Mansion 3 و Persona 5 در کشور ژاپن، به ترتیب ۶۲۹.۶۳۶، ۷۲.۶۰۰ و ۶۰.۴۷۳ نسخه را به فروش رسانده‌اند.

بازی Death Stranding در حال حاضر برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ در دسترس قرار دارد. همچنین این بازی در تابستان ۲۰۲۰ میلادی نیز برروی پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

منبع: Gamingbolt

یک پاسخ دهید