Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

تعداد بازی‌بازان هم‌زمان بازی The Witcher 3: Wild Hunt به بیش از ۹۰ هزار نفر رسید

0 0

بر اساس آماری که از وب‌سایت Steamcharts در صبح امروز به دست آمد، در حدود ۹۴ هزار بازی‌باز، هم‌زمان به تجربه‌ بازی The Witcher 3: Wild Hunt پرداخته‌اند. همچنین این بازی هم‌اکنون تعداد بازی‌باز هم‌زمان بیشتری را نسبت به زمان انتشار خود در سال ۲۰۱۵ میلادی دارا است که در نوع خود غافل‌گیرکننده محسوب می‌شود. در نهایت این بازی توانسته است که عناوین رایگان و موفقی مانند Path of Exile، Warframe و Team Fortress 2 را از این نظر پشت سر گذاشته و هم‌اکنون بازی‌های The Witcher: Enhanced Edition و بازی The Witcher 2: Assassin’s of Kings، به ترتیب با دارا بودن ۱۲.۱۰۰ و ۶.۶۰۰ هزار بازی‌باز هم‌زمان نیز جزء ۱۰۰ عنوان برتر از نظر تعداد بازی‌باز هستند.

لازم به ذکر است که این آمار تنها تعداد بازی‌بازان استیم را شامل می‌شود و ارتباطی با فروشگاه‌های دیگری مانند فروشگاه خود استودیوی سی‌دی پراجکت رد (CD Projekt Red)، خالق مجموعه‌ بازی The Witcher، ندارد. اکثر عناوین محبوب هرگز به تعداد بازی‌باز زمان عرضه‌ی خود مجددا دست نمی‌یابند؛ مخصوصا اگر سبک آن‌ها نیز تک‌نفره باشد. در نتیجه کسب چنین موفقیتی توسط بازی The Witcher 3: Wild Hunt که عناصر نقش‌آفرینی را نیز در خود جای داده است، به شدت تحسین برانگیز محسوب می‌شود. همچنین این موفقیت از هفته‌ی گذشته و از زمانی که تعداد بازی‌باز هم‌زمان آن از بازی محبوب Red Dead Redemption 2 پیشی گرفت، آغاز شد.

قطعا تخفیفات اخیر این بازی و مخصوصا پخش سریال این مجموعه در سرویس نتفلیکس، از عوامل اصلی این موفقیت محسوب می‌شوند. لازم به اشاره است که این بازی هم‌اکنون با کمترین قیمت خود یعنی ۱۱.۹۹ دلار و با تمام محتویات اضافه، به قیمت ۱۴ دلار در فروشگاه‌های مختلف قابل تهیه است. همچنین این دو عامل با تخفیفات کریسمس در ایالات متحده و اروپا همراه شده و چنین موفقیتی بزرگی را پس از ۵ سال برای آن به ارمغان آورده‌اند.

بازی The Witcher 3: Wild Hunt در حال حاضر برروی کنسول‌های پلی‌استیشن ۴، اکس‌باکس وان، نینتندو سوییچ و پلتفرم رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد.

منبع

یک پاسخ دهید