Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

گزارش: کنسول دستی نینتندو سوییچ لایت هک شد

0 74

سرانجام کنسول دستی نینتندو سوییچ لایت توسط هکرها هک شد و اکنون آن‌ها وعده داده‌اند که این روش را در اوایل سال آینده منتشر خواهند کرد. در ادامه با گیموران همراه باشید.

همان‌طور که مطلع هستید، کنسول نینتندو سوییچ به لطف سخت‌افزار خود سریعا مورد هجوم هکرها قرار گرفت. اما به نظر می‌رسید که نسخه‌ی لایت آن که در ماه سپتامبر ۲۰۱۹ میلادی روانه‌ی بازار شد، موانع بسیاری را برای هکرها ایجاد می‌کرد. اکنون پس از تلاشی سخت توسط گروه ناشناس زکیوتر (Xecuter)، خالقان ابزار اس‌اکس تول (SX Tool) برای کنسول نینتندو سوییچ، ویدئویی را در فضای مجازی منتشر و برنامه‌ی اس‌اکس اواس ۳ (SX OS 3.0) را برروی کنسول نینتندو سوییچ لایت اجرا کردند.

لازم به ذکر است که به منظور اجرای هک کنسول نینتندو سوییچ، بازی‌بازان بایستی دانگلی را به آن وصل کنند. اما موضوع قابل توجه این است که آن‌ها هیچ‌گونه دانگلی را در این ویدئو به نمایش نگذاشته‌اند. با این تفاسیر، ممکن است که این موضوع تنها یک شوخی توسط گروه زکیوتر باشد و تنها به منظور جلب توجه آن را منتشر کرده‌اند. اما به هرحال آن‌ها وعده داده‌اند که این روش هک را در اوایل سال آینده منتشر خواهند کرد.

از طرفی، شرکت نینتندو (Nintendo) می‌تواند همان‌طور که روش‌های اکسپلویت را با ارائه‌ی به‌روزرسانی‌هایی کنترل کند، تدابیری را نیز برای این روش در نظر بگیرد. اما همان‌طور که مطلع هستید، هکرها معمولا یک قدم نیز از توسعه‌دهندگان جلوتر هستند و انتشار این روش هک می‌تواند در آینده نیز دردسرهای بسیاری را برای شرکت نینتندو ایجاد کند.

منبع: Gamerant

یک پاسخ دهید