Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

گزارش: فیلم Deadpool 3 در دست ساخت است

0 11

سرانجام سکوت خبری شکست و رایان رینالدز (Ryan Reynolds)، بازیگر شخصیت ددپول (Deadpool)، اطلاعاتی را از فیلم Deadpool 3 منتشر نمود که در ادامه به مرور آن‌ها می‌پردازیم.

اکنون طرفداران می‌توانند به نگرانی‌های خود نسبت به مالکیت شرکت فاکس (Fox) توسط دیزنی (Disney) پایان دهند چراکه سرانجام رایان رینالدر، طی نشستی در برنامه‌ی Live With Kelly And Ryan تایید نمود که هم‌اکنون شرکت مارول (Marvel) در حال ساختن نسخه‌ی سوم مجموعه‌ی Deadpool است. وی در این خصوص اظهار داشت:

تمام تیم شرکت مارول درحال حاضر مشغول ساختن فیلم Deadpool 3 است. بله؛ ما هم‌اکنون مشغول ساختن آن با تمام تیم هستیم. ما در شرکت مارول حضور داریم که در مجموع تیمی بزرگ را تشکیل می‌دهیم.

هنوز اطلاعاتی از تاریخ و یا بازه‌ی زمانی انتشار فیلم Deadpool 3 منتشر نشده است. همچنین هنوز مشخص نیست که کدام‌یک از کارگردان‌های نسخه‌های اول و دوم این مجموعه یعنی تیم میلر (Tim Miller) و دیوید لیچ (David Leitch)، سکان هدایت Deadpool 3 را به دست خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که وی وجود فیلمی که در رابطه با عناوین شرکت مارول است را نیز در هنگام مصاحبه‌ی خود برای ایفای نقش شخصیت آنتونی استارک (Anthony Stark) فاش کرد. همچنین وی که به تازگی در نقش شخصیت پیکاچو (Pikachu) و در فیلم Detective Pikachu که توسط راب لترمن (Rob Letterman) کارگردانی شده است، حضور پیدا کرد، به زودی در فیلم Red Notice نیز ایفای نقش خواهد کرد که دواین راک جانسون (Dwayne The Rock Johnson) و گل گدوت (Gal Gadot)، بازیگر شخصیت (Wonder Woman) نیز در آن حضور دارند.

منبع: Comicbook

یک پاسخ دهید