Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

رونمایی ال جی از نمایشگر اولتراواید با تاندربولت ۳

0 0

شرکت ال جی پیش از نمایشگاه CES 2020 نسل جدید نمایشگرهای مالتی مدیا و گیمینگ خود را رونمایی کرده است. مدل برتر یک نمایشگر ۳۸ اینچی UltraWide بوده که از پنل QHD+ با نرخ تجدید ۱۴۴ هرتزی بهره می برد. با گیمو ران همراه باشید.

این صفحه نمایش از فناوری جی سینک انویدیا پشتیبانی کرده و به پشتیبانی استاندارد رنگی P3 می پردازد. همچنین پنل آن از نوع IPS است و به گفته ال جی مناسب افرادیست برای تدوین ویدئو یا برخی کاربریهای مالتی مدیا دیگر.

نمایشگر جدید ال جی از استاندارد VESA DisplayHDR 600 برخوردار است و پورت های USB Type-A، HDMI ، DisplayPort وThunderbolt 3 برای آن در نظر گرفته شد.

گذشته از آن نمایشگر ۳۲ اینچی ۴K UltraFine Ergo هم توسط ال جی معرفی شد. این نمایشگر از پایه انعطاف پذیر برخوردار است و افراد می توانند آن را در هر زاویه ای برای کاربری قرار دهند. پنل آن ۳۲ اینچی ۴K است و به پشتیبانی HDR10 می پردازد. همچنین در بخش کانکتور باید به HDMI ، DisplayPort، USB Type-A و USB-C اشاره کرد.

در نهایت سه مانیتور گیمینگ UltraGear هم رونمایی شدند. یک مدل ۲۷ اینچی با وضوح ۴K و نرخ تجدید ۱۴۴ هرتزی همراست. مدت زمان پاسخگویی آن ۱ میلی ثانیه بوده و از فناوری جی سینک پشتیبانی می کند. یک کانکتور دیسپلی پورت در کنار برخی کانکتورهای دیگر برای آن در نظر گرفته شد. دو مدل ۳۸ و ۳۴ اینچی با نرخ تجدید ۱۶۰ هرتزی و مدت زمان پاسخگویی ۱ میلی ثانیه ای هستند.

ال جی تمامی این مدل ها را در CES 2020 به نمایش می گذارد و اطلاعات تکمیلی را اعلام می کند.

منبع

یک پاسخ دهید