Publisher Theme
I’m a gamer, always have been.

شرکت سونی از گجت جدید برای کنترلر پلی استیشن ۴ رونمایی کرد

0 22

شرکت سونی به تازگی در سکوت خبری وسیله جانبی یا همان گجت جدید را برای کنترلر دوالشاک ۴ کنسول پلی استیشن ۴ معرفی کرد. با گیمو ران همراه باشید.

این گجت Back Button Attachment نام دارد که کلیدهای اضافی را به کنترلر دوالشاک ۴ این کنسول می‌افزاید. به نوعی این گجت دو کلید دیگر به همراه یک نمایشگر اولد دایره ای را به قسمت عقب کنترلر کنسول خواهد افزود.

گجت جدید نه تنها ظاهری جذاب را به دوالشاک ۴ می بخشد، بلکه برخی ویژگی های جدید را همانند کنترلرهای Xbox One Elite Controller یا SCUF Vantage را رقم می زند. این کلید قابل برنامه ریزی بوده و می توان بیش از ۱۶ مدل کار را برای آن تعریف کرد.

البته از جمله کاربردی ترین آنها استفاده به عنوان کلیدهای L3 و R3 است. همانطور که گفته شد برنامه ریزی این کلیدها گسترده بوده و برای نوع خاصی نیست. با فشردن صفحه اولد شما می توانید بین کارکردهای تعریف شده سوییچ کنید.

اگرچه طراحی دوالشاک ۴ جذاب بوده، اما مشکلاتی با وجود نمایشگر به دنبال خواهد داشت. افزودنی جدید ۳۰ دلار قیمت داشته و اگرچه کمی بالاست اما قیمت کلی دوالشاک ۴ با این افزودنی همچنان کمتر از برخی کنترلرهای حرفه ای ۲۰۰ دلاری خواهد بود.

یک پاسخ دهید